REPREZENTACE MALEVIL

Ligová družstva mužů a žen mají své sezóny za sebou. Obě družstva se účastnila klubových soutěží ve II. lize a nebyla daleko od senzace.

Tým žen se každoročně umisťuje na špici a nejinak tomu bylo letos, i když očekávání byla možná i vyšší. Kvůli studijním povinnostem se úvodních dvou kol nemohla zúčastnit naše nejlepší hráčka Kateřina Vokounová a v playoff chyběla zase Anna Kalistová, ale i tak tým zakončil sezónu na krásném třetím místě, po výhře nad favorizovaným týmem z Hradce Králové. Náš velmi mladý tým je ale velkým příslibem do dalších let.

Tým mužů se ve II. lize objevil po mnoha letech a cíl byl hlavně se udržet. Hned od prvních kol ale bylo jasné, že muži nebudou hrát druhé housle a budou se chtít umístit do 8. místa, zaručující playoff. Především výkony našich nejlepších hráčů Jana Hlávky a Andrého Draslara vzbuzovaly naději i v playoff, do kterého se tým nakonec bez problému kvalifikoval. Ve čtvrtfinále naši reprezentanti vyřadili velmi silnou Svratku v poměru 3:2 a v semifinále Ypsilonku 3,5:1,5. Ve finále bohužel nestačili na Pardubice, prohráli nejtěsnějším poměrem 2:3 a Pardubice tedy slaví na úkor Malevilu postup do I. ligy. Výkon našeho týmu mužů byl excelentní a zaslouží velké poděkování.

Těsná prohra ve finále mužů byla sice trpká, ale motivuje nás do příští sezóny, kdy se pokusíme do I. ligy postoupit, jak v kategorii mužů, tak žen. Děkujeme všem hráčům za skvělé výkony a vzornou reprezentaci klubu.

Sestava ženy: Kateřina Vokounová, Anna Kalistová, Nikola Truhlářová, Anita Vyčítalová, Kateřina Machová

Sestava muži: André Draslar, Jan Hlávka, Tomáš Novotný, Marek Jeník, David Fous, Dan Hlávka

 

Aktuality

Nejaktuálnější informace

Sledujte aktuální info z našeho Královského Golfového Clubu Malevil.

Předpokládaný termín otevření hřiště 5. dubna

Předpokládaný termín otevření hřiště 5. dubna

V pátek 5. dubna bychom chtěli otevřít kompletních 18 jamek našeho hřiště. Počasí nám přeje, ale některé části hřiště jsou stále velice podmáčené a nelze se na ně sekačkami dostat. Mimo provoz zatím zůstane driving range, který je také stále podmáčený a k tomu značnou...

GOLFOVÝ VEČÍREK 25.11.

GOLFOVÝ VEČÍREK 25.11.

Zveme všechny členy klubu a přátele Malevilu na GOLFOVÝ VEČÍREK, kterým oficiálně zakončíme letošní golfovou sezónu. Večírek proběhne 25.11. od 18 hodin v hlavní restauraci resortu Malevil. O hudbu se postará saxofonista DAVID KANGAS a nebudou chybět „vložené soutěže“. Budeme moc rádi, když přijdete zakončit tuto krásnou sezónu s námi.

MALEVIL TOUR

MALEVIL TOUR

MALEVIL TOUR Naše celoroční soutěž Malevil Tour má za sebou již 3. ročník. Stejně jako v předchozím roce obsahovala 11 turnajů v různých formátech a nabídla jak ryze sportovní klání, tak i plno zábavy. Letošní ročník byl velmi vyrovnaný a o celkovém vítězi se opět...

Mám zájem o spolupráci

15 + 4 =

Adresa

Královský Golf Club Malevil
Heřmanice v Podještědí 280,
471 25 Jablonné v Podještědí

Telefon

Recepce hotel
+420 487 762 760
Recepce golf
+420 487 762 107
Restaurace
+420 487 762 761
Firemní akce
+420 777 361 363

E-mail

Recepce hotel
hotel@malevil.cz
Recepce golf
golf@malevil.cz
Restaurace
info@malevil.cz

Počasí

Počasí Heřmanice (okres Liberec) - Slunečno.cz