REPREZENTACE MALEVIL

Ligová družstva mužů a žen mají své sezóny za sebou. Obě družstva se účastnila klubových soutěží ve II. lize a nebyla daleko od senzace.

Tým žen se každoročně umisťuje na špici a nejinak tomu bylo letos, i když očekávání byla možná i vyšší. Kvůli studijním povinnostem se úvodních dvou kol nemohla zúčastnit naše nejlepší hráčka Kateřina Vokounová a v playoff chyběla zase Anna Kalistová, ale i tak tým zakončil sezónu na krásném třetím místě, po výhře nad favorizovaným týmem z Hradce Králové. Náš velmi mladý tým je ale velkým příslibem do dalších let.

Tým mužů se ve II. lize objevil po mnoha letech a cíl byl hlavně se udržet. Hned od prvních kol ale bylo jasné, že muži nebudou hrát druhé housle a budou se chtít umístit do 8. místa, zaručující playoff. Především výkony našich nejlepších hráčů Jana Hlávky a Andrého Draslara vzbuzovaly naději i v playoff, do kterého se tým nakonec bez problému kvalifikoval. Ve čtvrtfinále naši reprezentanti vyřadili velmi silnou Svratku v poměru 3:2 a v semifinále Ypsilonku 3,5:1,5. Ve finále bohužel nestačili na Pardubice, prohráli nejtěsnějším poměrem 2:3 a Pardubice tedy slaví na úkor Malevilu postup do I. ligy. Výkon našeho týmu mužů byl excelentní a zaslouží velké poděkování.

Těsná prohra ve finále mužů byla sice trpká, ale motivuje nás do příští sezóny, kdy se pokusíme do I. ligy postoupit, jak v kategorii mužů, tak žen. Děkujeme všem hráčům za skvělé výkony a vzornou reprezentaci klubu.

Sestava ženy: Kateřina Vokounová, Anna Kalistová, Nikola Truhlářová, Anita Vyčítalová, Kateřina Machová

Sestava muži: André Draslar, Jan Hlávka, Tomáš Novotný, Marek Jeník, David Fous, Dan Hlávka

 

Aktuality

Nejaktuálnější informace

Sledujte aktuální info z našeho Královského Golfového Clubu Malevil.

Historické úspěchy družstev mužů a žen

Historické úspěchy družstev mužů a žen

Reprezentační tým žen obhájil prvoligovou příslušnost skvělými výkony v závěrečné fázi skupiny o udržení a v příští sezóně se v I. lize potká i s týmem mužů, který po velmi dramatickém průběhu vyhrál II. ligu mužů (region Východ A) a poprvé v malevilské historii postoupil do I. ligy.

Mistrovství klubu ve hře na rány 10.-11.9.

Mistrovství klubu ve hře na rány 10.-11.9.

Hlavní událost roku se pomalu blíží. O mistrech klubu ve hře na rány se rozhodne 10. a 11. září. Soutěžit se bude také o nejlepšího juniora do 18 let, seniora nad 50 let a master seniora nad 65 let.

Malevil Championship by Ping

Malevil Championship by Ping

V sobotu 27.8. proběhne turnaj PING CHAMPIONSHIP, který je součástí naší celoroční MALEVIL TOUR o hráče roku a členství Play zdarma na rok 2023.

Mám zájem o spolupráci

9 + 1 =

Adresa

Malevil s.r.o.
Heřmanice v Podještědí 280,
471 25 Jablonné v Podještědí

Telefon

Recepce hotel
+420 487 762 760
Recepce golf
+420 487 762 107
Restaurace
+420 487 762 761
Firemní akce
+420 777 361 363

E-mail

Recepce hotel
hotel@malevil.cz
Recepce golf
golf@malevil.cz
Restaurace
info@malevil.cz

Počasí

Počasí Heřmanice (okres Liberec) - Slunečno.cz