Golf Sever

Projekt GOLF SEVER navazuje spolupráci mezi osmnáctijamkovými resorty v Libereckém kraji s cílem společné propagace a rozvoje golfu v  našem regionu. Místo tvrdého konkurenčního boje usiluje toto sdružení o celkový růst tohoto krásného sportu cestou regionální spolupráce mezi kluby, sdílení know-how a nabídkou zajímavých produktů.

 

Spolupráce začala v roce 2017 s původním záměrem vytvoření společného balíčku green fee, který by si mohli golfisté zakoupit při cestách za golfem do severních Čech, i jako motivační produkt pro skupiny i jednotlivce při výběru destinace jejich výletu nebo dovolené. Vzešel z toho produkt GOLF PASS SEVER, který lze zakoupit on-line a nabízí balíčky o minimálním počtu 3 green fee za velmi výhodné ceny. Na podporu spolupráce mezi kluby se dohodla vzájemná
RECIPROCITA (sleva na green fee) ve výši 30% pro řádné členy všech sdružených klubů.

 

Vznikla společná otevřená série turnajů GOLF SEVER TOUR, která má za cíl podpořit nejen sportovní činnost klubů, ale také nastavit partnerství ve společenské rovině a propojit jednotlivé komunity.

Golf Sever sdružuje dohromady 4 hřiště z okolí Liberce a České Lípy

Sdružení hřišť

  • Královský Golf Club Malevil
  • Golf Club Ypsilon
  • Golf Club Liberec
  • Golf Resort Česká Lípa

Termíny turnajů 2021

Turnaje

Jedním z hlavních cílů projektu GOLF SEVER je najít nové golfisty. I přes snahu České golfové federace a většiny klubů v ČR o propagaci golfu, počet golfistů již několik let neroste. Zástupci klubů GS se rozhodli podpořit nábor nových golfistů cestou DNŮ OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, které budou probíhat primárně v květnu ve všech zúčastněných resortech. Každý klub bude mít v předem daný den a čas k dispozici trenéra, který seznámí zájemce se základy hry a pomůže je zasvětit do tohoto krásného sportu. Vstup na tréninkové plochy, zapůjčení vybavení, míče na odpaly a služby trenéra budou zcela zdarma. Tato akce je určena pro všechny začátečníky a golfisty bez registrace v České golfové federaci. Pokud byste si chtěli golf vyzkoušet, tak neváhejte a využijte tuto unikátní příležitost. Zúčastnit se totiž můžete všech otevřených dnů na daném hřišti a vážní zájemci budou mít možnost vyzkoušet si hru nejen na cvičných plochách, ale i přímo na golfovém hřišti. Pokud již jste aktivními golfisty, budeme moc rádi, když tuto akci doporučíte svým známým, kteří třeba o golfu uvažují, ale zatím neměli odvahu nebo příležitost si jej vyzkoušet.

29.5.2021

Golf Resort Česká Lípa

6.6.2021

Královský Golf Club Malevil

18.7.2021

Golf Club Ypsilon

5.9.2021

Golf Club Liberec

Každá neděle v květnu

Dny otevřeých dvěří na Malevilu

KVŮLI PANDEMII KORONAVIRU ODLOŽENO
15:00 – 16:30
zdarma trenér, vstup na tréninkové plochy, půjčení vybavení, míče na odpaly, možnost hry na hřišti

Adresa

Královský Golf Club Malevil
Heřmanice v Podještědí 280,
471 25 Jablonné v Podještědí

Telefon

Recepce hotel
+420 487 762 760
Recepce golf
+420 487 762 107
Restaurace
+420 487 762 761
Firemní akce
+420 777 361 363

E-mail

Recepce hotel
hotel@malevil.cz
Recepce golf
golf@malevil.cz
Restaurace
info@malevil.cz

Počasí

Počasí Heřmanice (okres Liberec) - Slunečno.cz