REPREZENTACE

V letošním roce jsme měli v soutěžích družstev celkem šest týmů. Tři v soutěžích dospělých a tři mládežnické týmy. 
 
Největší pozornost směřovala k výkonům týmů mužů a žen v 1. lize a také týmu do 16 let, který měl reálnou šanci na postup do republikového finále. 
 
Po loňském historickém postupu do 1. ligy tým mužů opět exceloval. Místo boje o záchranu si bez potíží zajistil místo v playoff a byl pokořen až v semifinále silnou Panoramou. Nakonec zvítězil v boji o bronz a skončil na skvělém 3. místě. Skvěle se předvedli především dva matadoři Jan Hlávka a André Draslar. 
 
Jan Hlávka
André Draslar
Marek Jeník
Adam Popper
Jakub Polák
Martin Schlixbier
Tomáš Novotný
 
Tým žen si rozehrál soutěž velmi dobře, ale na 3. kolo odcestoval bez dvou hráček ze základní sestavy. Oslabený tým žen bohužel svou prvoligovou příslušnost ztratil a vrací se po dvou letech do 2. ligy. 
 
Kateřina Vokounová
Nikola Truhlářová
Hana Landová
Anna Kalistová
Anita Vyčítalová
Linda Hlávková
 
Velký úspěch zaznamenal tým do 16 let, který poprvé postoupil z regionální kvalifikace na Ypsilonce do republikového finále, které se konalo 4 dny ve Mstěticích. Tam narazil na obrovskou sílu zavedených klubů a po slabším kole na rány podlehl i ve dvou zápasech v jamkové hře. V závěrečném souboji o 15. místo ale dokázal porazit Park Golf Hradec Králové a získal cenné vítězství v jamkovce a hlavně nesmírné zkušenosti do dalších turnajů. Téměř celý tým může pokračovat i v příštím roce, kdy budeme pomýšlet na vyšší příčky.
 
Jan Hlávka jun.
Vít Hlávka
Ema Štětinová
Daniel Hlávka
Linda Hlávková
Jan Čechal
František Balvín
Alžběta Balvínová
Nela Svobodová
 
V kvalifikaci jsme měli i B tým, jehož členi především získávali zkušenosti a mohou se pokusit zabojovat o místo v sestavě A týmu v příštím roce.
 
Sebastian Brázdil
Igor Richter
Andrej Richter
Nelly Matoušková
 
Kvalifikačního turnaje na Kunětické Hoře se účastnil i tým do 14 let. Zaznamenal zatím nejlepší výsledek, a to 12. místo z celkového počtu 25 týmů. I přesto se do republikového finále neprobojoval.
 
Vít Hlávka
Daniel Hlávka
Nela Svobodová
 
V letošním roce jsme postavili také B tým mužů do 3. ligy, jejíž první dvě kola se konala u nás na Malevilu. Tým složený ze zkušených hráčů, ale také našich mladých nadějí příjemně překvapil a dokonce pošilhával po postupu do 2. ligy. Nakonec skončil na nepostupovém 5. místě z 24 týmů.
 
Dan Hlávka
Jan Hlávka jun.
Vít Hlávka
Daniel Hlávka
Jan Svoboda
David Fous
František Vyčítal
Pavel Horák
 
Velmi děkujeme všem našim reprezentantům za skvělou reprezentaci Malevilu.

Aktuality

Nejaktuálnější informace

Sledujte aktuální info z našeho Královského Golfového Clubu Malevil.

Předpokládaný termín otevření hřiště 5. dubna

Předpokládaný termín otevření hřiště 5. dubna

V pátek 5. dubna bychom chtěli otevřít kompletních 18 jamek našeho hřiště. Počasí nám přeje, ale některé části hřiště jsou stále velice podmáčené a nelze se na ně sekačkami dostat. Mimo provoz zatím zůstane driving range, který je také stále podmáčený a k tomu značnou...

GOLFOVÝ VEČÍREK 25.11.

GOLFOVÝ VEČÍREK 25.11.

Zveme všechny členy klubu a přátele Malevilu na GOLFOVÝ VEČÍREK, kterým oficiálně zakončíme letošní golfovou sezónu. Večírek proběhne 25.11. od 18 hodin v hlavní restauraci resortu Malevil. O hudbu se postará saxofonista DAVID KANGAS a nebudou chybět „vložené soutěže“. Budeme moc rádi, když přijdete zakončit tuto krásnou sezónu s námi.

MALEVIL TOUR

MALEVIL TOUR

MALEVIL TOUR Naše celoroční soutěž Malevil Tour má za sebou již 3. ročník. Stejně jako v předchozím roce obsahovala 11 turnajů v různých formátech a nabídla jak ryze sportovní klání, tak i plno zábavy. Letošní ročník byl velmi vyrovnaný a o celkovém vítězi se opět...

Mám zájem o spolupráci

1 + 8 =

Adresa

Královský Golf Club Malevil
Heřmanice v Podještědí 280,
471 25 Jablonné v Podještědí

Telefon

Recepce hotel
+420 487 762 760
Recepce golf
+420 487 762 107
Restaurace
+420 487 762 761
Firemní akce
+420 777 361 363

E-mail

Recepce hotel
hotel@malevil.cz
Recepce golf
golf@malevil.cz
Restaurace
info@malevil.cz

Počasí

Počasí Heřmanice (okres Liberec) - Slunečno.cz