REPREZENTACE

V letošním roce jsme měli v soutěžích družstev celkem šest týmů. Tři v soutěžích dospělých a tři mládežnické týmy.

Největší pozornost směřovala k výkonům týmů mužů a žen v 1. lize a také týmu do 16 let, který měl reálnou šanci na postup do republikového finále.

Po loňském historickém postupu do 1. ligy tým mužů opět exceloval. Místo boje o záchranu si bez potíží zajistil místo v playoff a byl pokořen až v semifinále silnou Panoramou. Nakonec zvítězil v boji o bronz a skončil na skvělém 3. místě. Skvěle se předvedli především dva matadoři Jan Hlávka a André Draslar.

Tomáš Novotný

Tým žen si rozehrál soutěž velmi dobře, ale na 3. kolo odcestoval bez dvou hráček ze základní sestavy. Oslabený tým žen bohužel svou prvoligovou příslušnost ztratil a vrací se po dvou letech do 2. ligy.

Kateřina Vokounová
Nikola Truhlářová
Hana Landová
Anna Kalistová
Anita Vyčítalová
Linda Hlávková

Velký úspěch zaznamenal tým do 16 let, který poprvé postoupil z regionální kvalifikace na Ypsilonce do republikového finále, které se konalo 4 dny ve Mstěticích. Tam narazil na obrovskou sílu zavedených klubů a po slabším kole na rány podlehl i ve dvou zápasech v jamkové hře. V závěrečném souboji o 15. místo ale dokázal porazit Park Golf Hradec Králové a získal cenné vítězství v jamkovce a hlavně nesmírné zkušenosti do dalších turnajů. Téměř celý tým může pokračovat i v příštím roce, kdy budeme pomýšlet na vyšší příčky.