2022

Pro sezónu 2022 připravuje Česká golfová federace několik novinek v oblasti digitalizace. Tou aktuální je spuštění „Osobní stránky golfisty“, kde každý golfista, registrovaný v některém z členských subjektů ČGF, může přistupovat ke svým datům. Vše je k dispozici na webové stránce https://golfista.cgf.cz, ale také v mobilní aplikaci ČGF. 

První přihlášení představuje jednorázovou identifikaci hráče, s těmito povinnými údaji:

  • registrační číslo (pokud jich má hráč více, tak kterékoli z nich)
  • datumu narození
  • první a třetí číslice za lomítkem rodného čísla

Následně dostane uživatel možnost se trvale zaregistrovat – založit si uživatelský účet nebo pokračovat „jen“ s jednorázovým ověřením. Pouze uživatel „s účtem“ bude mít v budoucnu k dispozici všechny nové funkce. Zřízení účtu podléhá e-mailovému ověření.

 

Osobní stránka golfisty nabízí aktuálně tři základní funkcionality:

 

    • Moje členství – přehled členství v golfových klubech včetně jejich historie; možnost zobrazení, případně tisku osobního QR-kódu, který je například na Elektronické členské kartě; možnost zobrazení, případně tisku „Potvrzení o členství včetně HCP historie“ – důležité například pro účast v zahraničních turnajích.

    • Můj HCP index – historie hráčova hendikepového indexu dle metodiky WHS; uživatel má možnost každý HCP záznam „rozkliknout“ a zobrazit detail příslušného výsledku.

    • Moje turnaje – kompletní hráčova turnajová historie; přehled turnajů, do kterých je hráč aktuálně přihlášen s možností rychlého odhlášení; vyhledávání turnajů přes jednoduchý filtr s možností rychlého přihlášení.

Výše uvedené má uživatel k dispozici i pro další „ověřené osoby“. Golfová hlava rodiny, tak může vše spravovat například pro svého partnera nebo děti.

Samozřejmostí je responzivní zobrazení obsahu nového webu. Všechny funkce jsou ale k dispozici také v mobilní aplikaci ČGF (verze 1.8) na platformách Android a iOS. Sluší se doplnit, že nevzniká žádné nové nebo další datové úložiště. Vše je administrováno na tzv. technickém serveru ČGF, který je „srdcem“ golfového dění v České republice.

Věříme, že vám tyto novinky zpříjemní golfový život. Hezkou hru!

 
 

Aktuality

Nejaktuálnější informace

Sledujte aktuální info z našeho Královského Golfového Clubu Malevil.

GOLFOVÝ VEČÍREK 25.11.

GOLFOVÝ VEČÍREK 25.11.

Zveme všechny členy klubu a přátele Malevilu na GOLFOVÝ VEČÍREK, kterým oficiálně zakončíme letošní golfovou sezónu. Večírek proběhne 25.11. od 18 hodin v hlavní restauraci resortu Malevil. O hudbu se postará saxofonista DAVID KANGAS a nebudou chybět „vložené soutěže“. Budeme moc rádi, když přijdete zakončit tuto krásnou sezónu s námi.

MALEVIL TOUR

MALEVIL TOUR

MALEVIL TOUR Naše celoroční soutěž Malevil Tour má za sebou již 3. ročník. Stejně jako v předchozím roce obsahovala 11 turnajů v různých formátech a nabídla jak ryze sportovní klání, tak i plno zábavy. Letošní ročník byl velmi vyrovnaný a o celkovém vítězi se opět...

MISTŘI KLUBU 2023

MISTŘI KLUBU 2023

MISTŘI KLUBU 2023   V letošní sezóně se již tradičně konala obě mistrovství, jak ve hře na rány, tak v jamkovce.   Mistrovství klubu ve hře na jamky - Callaway Club Matchplay - se konalo v průběhu celé sezóny a oba tituly získali favorité. Mezi muži zvítězil již...

Mám zájem o spolupráci

12 + 3 =

Adresa

Královský Golf Club Malevil
Heřmanice v Podještědí 280,
471 25 Jablonné v Podještědí

Telefon

Recepce hotel
+420 487 762 760
Recepce golf
+420 487 762 107
Restaurace
+420 487 762 761
Firemní akce
+420 777 361 363

E-mail

Recepce hotel
hotel@malevil.cz
Recepce golf
golf@malevil.cz
Restaurace
info@malevil.cz

Počasí

Počasí Heřmanice (okres Liberec) - Slunečno.cz