MISTŘI KLUBU 2022

 
Letošní klubová mistrovství nabídla nejlépe obsazená startovní pole za poslední roky. Nechyběly dramatické momenty a také nejedno překvapení. Začneme postupně nejdříve klubovou jamkovkou. 
 
Mistrovství klubu na jamky probíhá v průběhu celé sezóny. Partnerem byla společnost Callaway a možná i díky tomu byla účast vyšší než obvykle, především v kategorii mužů. Ve startovním poli byla většina nejlepších hráčů a hráček v klubu, včetně reprezentantů.
 
V kategorii žen zvítězila největší favoritka KATEŘINA VOKOUNOVÁ, když ve vyrovnaném finále zdolala spoluhráčku z reprezentačního družstva žen HANU LANDOVOU. 
 
V kategorii mužů bylo startovní pole opravdu nabité, včetně dvou největších favoritů JANA HLÁVKY a ANDRÉHO DRASLARA. Ti byli letos hlavními tahouny reprezentačního družstva mužů, které senzačně postoupilo do I. ligy mužů. Jako nasazení hráči č. 1 a 2 do předpokládaného finále oba prošli a očekávala se tedy parádní bitva. Ta dokonce předčila očekávání, protože dramatický souboj se rozhodl až na 4. jamce playoff, dokonce za účasti několika diváků. Titul jamkového mistra nakonec získal JAN HLÁVKA. 
 
Mistrovství klubu ve hře na rány se hrálo tradičně na dvě kola a proběhlo 10 a 11. září. V kategorii žen si pro svůj první titul došla kometa sezóny, teprve sedmnáctiletá NIKOLA TRUHLÁŘOVÁ. Ta zaznamenala v letošní sezóně obrovský posun a byla i nejlepší hráčkou prvoligového družstva žen.
 
Opět silněji obsazená kategorie mužů slibovala velké drama, především díky účasti obou „těžkých vah“ Hlávky a Draslara. Oba se ale museli poklonit úžasnému výkonu MARKA JENÍKA, který udržel těsné vedení po prvním dni a získal velmi ceněný titul Mistra klubu ve hře na rány. 
 
V rámci mistrovství se soutěžilo i o nejlepšího juniora do 18 let, seniora nad 50 let a také o nejlepšího master seniora nad 65 let. V těch získali tituly Nikola Truhlářová, Matthias Rössler a Josef Linderoth.
 
Děkujeme všem hráčům za účast a moc si přejeme, aby si klubová mistrovství udržela minimálně stejnou sportovní úroveň a atmosféru jako letos.

Aktuality

Nejaktuálnější informace

Sledujte aktuální info z našeho Královského Golfového Clubu Malevil.

Úspěchy reprezentačních družstev

Úspěchy reprezentačních družstev

REPREZENTACE V letošním roce jsme měli v soutěžích družstev celkem šest týmů. Tři v soutěžích dospělých a tři mládežnické týmy.  Největší pozornost směřovala k výkonům týmů mužů a žen v 1. lize a také týmu do 16 let, který měl reálnou šanci na postup do republikového...

Mistrovství klubu ve hře na rány 9.-10.9.

Mistrovství klubu ve hře na rány 9.-10.9.

Hlavní událost roku se rychle blíží. O mistrech klubu ve hře na rány se rozhodne 9. a 10. září. Soutěžit se bude také o nejlepšího juniora do 18 let, seniora nad 50 let a master seniora nad 65 let.

Wilson DEMO DAY 24.6.2023

Wilson DEMO DAY 24.6.2023

V sobotu 24. června bude na našem drivingu probíhat DEMO DAY značky WILSON. K vyzkoušení budou všechny modely z aktuální nabídky a především veleúspěšná řada dřev a želez Dynapower. Na celý sortiment značky Wilson budou během soboty zvýhodněné ceny. Konkrétní čas testování můžete rezervovat na golfové recepci.

Mám zájem o spolupráci

13 + 6 =

Adresa

Královský Golf Club Malevil
Heřmanice v Podještědí 280,
471 25 Jablonné v Podještědí

Telefon

Recepce hotel
+420 487 762 760
Recepce golf
+420 487 762 107
Restaurace
+420 487 762 761
Firemní akce
+420 777 361 363

E-mail

Recepce hotel
hotel@malevil.cz
Recepce golf
golf@malevil.cz
Restaurace
info@malevil.cz

Počasí

Počasí Heřmanice (okres Liberec) - Slunečno.cz