MISTŘI KLUBU 2023

 
V letošní sezóně se již tradičně konala obě mistrovství, jak ve hře na rány, tak v jamkovce.
 
Mistrovství klubu ve hře na jamky – Callaway Club Matchplay – se konalo v průběhu celé sezóny a oba tituly získali favorité. Mezi muži zvítězil již popáté JAN HLÁVKA, když ve finále zdolal Marka Jeníka.  Mezi ženami získala již šestý titul KATEŘINA VOKOUNOVÁ, která ve finále porazila Anitu Vyčítalovou.
 
Mistrovství klubu ve hře na rány bylo opět dvoudenní a přilákalo silné startovní pole. Překvapení se konalo v kategorii žen, kde svůj první titul získala teprve patnáctiletá LINDA HLÁVKOVÁ. Na druhém místě skončila o rok starší EMA ŠTĚTINOVÁ a bronz připadl favoritce KATEŘINĚ VOKOUNOVÉ.
 
V kategorii mužů byli po prvním dni v popředí 4 hráči, které od sebe dělily pouze 2 rány. Kromě největšího favorita Jana Hlávky byl v této skupině také Marek Jeník a mladíci David Tomášek a Jan Hlávka junior. Ve finálové skupince tedy poprvé došlo na souboj otec/syn o titul mistra klubu. V nedělním finálovém kole prokázal největší zkušenost hlavní favorit JAN HLÁVKA a vedle titulu ve hře na jamky získal i titul Mistra klubu ve hře na rány. O dvě rány za ním skončil MAREK JENÍK a na třetím místě dohrál DAVID TOMÁŠEK. 
 
V rámci mistrovství se soutěžilo i o nejlepšího juniora do 18 let, seniora nad 50 let a také o nejlepšího master seniora nad 65 let. V těch získali tituly David Tomášek, Matthias Rössler a Josef Linderoth.
 
Děkujeme všem hráčům za účast a moc si přejeme, aby si klubová mistrovství udržela minimálně stejnou sportovní úroveň a atmosféru jako v posledních letech.

Aktuality

Nejaktuálnější informace

Sledujte aktuální info z našeho Královského Golfového Clubu Malevil.

GOLFOVÝ VEČÍREK 25.11.

GOLFOVÝ VEČÍREK 25.11.

Zveme všechny členy klubu a přátele Malevilu na GOLFOVÝ VEČÍREK, kterým oficiálně zakončíme letošní golfovou sezónu. Večírek proběhne 25.11. od 18 hodin v hlavní restauraci resortu Malevil. O hudbu se postará saxofonista DAVID KANGAS a nebudou chybět „vložené soutěže“. Budeme moc rádi, když přijdete zakončit tuto krásnou sezónu s námi.

MALEVIL TOUR

MALEVIL TOUR

MALEVIL TOUR Naše celoroční soutěž Malevil Tour má za sebou již 3. ročník. Stejně jako v předchozím roce obsahovala 11 turnajů v různých formátech a nabídla jak ryze sportovní klání, tak i plno zábavy. Letošní ročník byl velmi vyrovnaný a o celkovém vítězi se opět...

Úspěchy reprezentačních družstev

Úspěchy reprezentačních družstev

REPREZENTACE V letošním roce jsme měli v soutěžích družstev celkem šest týmů. Tři v soutěžích dospělých a tři mládežnické týmy.  Největší pozornost směřovala k výkonům týmů mužů a žen v 1. lize a také týmu do 16 let, který měl reálnou šanci na postup do republikového...

Mám zájem o spolupráci

12 + 10 =

Adresa

Královský Golf Club Malevil
Heřmanice v Podještědí 280,
471 25 Jablonné v Podještědí

Telefon

Recepce hotel
+420 487 762 760
Recepce golf
+420 487 762 107
Restaurace
+420 487 762 761
Firemní akce
+420 777 361 363

E-mail

Recepce hotel
hotel@malevil.cz
Recepce golf
golf@malevil.cz
Restaurace
info@malevil.cz

Počasí

Počasí Heřmanice (okres Liberec) - Slunečno.cz