MISTŘI KLUBU 2023

V letošní sezóně se již tradičně konala obě mistrovství, jak ve hře na rány, tak v jamkovce.

Mistrovství klubu ve hře na jamky – Callaway Club Matchplay – se konalo v průběhu celé sezóny a oba tituly získali favorité. Mezi muži zvítězil již popáté JAN HLÁVKA, když ve finále zdolal Marka Jeníka.  Mezi ženami získala již šestý titul KATEŘINA VOKOUNOVÁ, která ve finále porazila Anitu Vyčítalovou.

Mistrovství klubu ve hře na rány bylo opět dvoudenní a přilákalo silné startovní pole. Překvapení se konalo v kategorii žen, kde svůj první titul získala teprve patnáctiletá LINDA HLÁVKOVÁ. Na druhém místě skončila o rok starší EMA ŠTĚTINOVÁ a bronz připadl favoritce KATEŘINĚ VOKOUNOVÉ.

V kategorii mužů byli po prvním dni v popředí 4 hráči, které od sebe dělily pouze 2 rány. Kromě největšího favorita Jana Hlávky byl v této skupině také Marek Jeník a mladíci David Tomášek a Jan Hlávka junior. Ve finálové skupince tedy poprvé došlo na souboj otec/syn o titul mistra klubu. V nedělním finálovém kole prokázal největší zkušenost hlavní favorit JAN HLÁVKA a vedle titulu ve hře na jamky získal i titul Mistra klubu ve hře na rány. O dvě rány za ním skončil MAREK JENÍK a na třetím místě dohrál DAVID TOMÁŠEK.

V rámci mistrovství se soutěžilo i o nejlepšího juniora do 18 let, seniora nad 50 let a také o nejlepšího master seniora nad 65 let. V těch získali tituly David Tomášek, Matthias Rössler a Josef Linderoth.

Děkujeme všem hráčům za účast a moc si přejeme, aby si klubová mistrovství udržela minimálně stejnou sportovní úroveň a atmosféru jako v posledních letech.