MISTŘI KLUBU 2022

 
Letošní klubová mistrovství nabídla nejlépe obsazená startovní pole za poslední roky. Nechyběly dramatické momenty a také nejedno překvapení. Začneme postupně nejdříve klubovou jamkovkou. 
 
Mistrovství klubu na jamky probíhá v průběhu celé sezóny. Partnerem byla společnost Callaway a možná i díky tomu byla účast vyšší než obvykle, především v kategorii mužů. Ve startovním poli byla většina nejlepších hráčů a hráček v klubu, včetně reprezentantů.
 
V kategorii žen zvítězila největší favoritka KATEŘINA VOKOUNOVÁ, když ve vyrovnaném finále zdolala spoluhráčku z reprezentačního družstva žen HANU LANDOVOU. 
 
V kategorii mužů bylo startovní pole opravdu nabité, včetně dvou největších favoritů JANA HLÁVKY a ANDRÉHO DRASLARA. Ti byli letos hlavními tahouny reprezentačního družstva mužů, které senzačně postoupilo do I. ligy mužů. Jako nasazení hráči č. 1 a 2 do předpokládaného finále oba prošli a očekávala se tedy parádní bitva. Ta dokonce předčila očekávání, protože dramatický souboj se rozhodl až na 4. jamce playoff, dokonce za účasti několika diváků. Titul jamkového mistra nakonec získal JAN HLÁVKA. 
 
Mistrovství klubu ve hře na rány se hrálo tradičně na dvě kola a proběhlo 10 a 11. září. V kategorii žen si pro svůj první titul došla kometa sezóny, teprve sedmnáctiletá NIKOLA TRUHLÁŘOVÁ. Ta zaznamenala v letošní sezóně obrovský posun a byla i nejlepší hráčkou prvoligového družstva žen.
 
Opět silněji obsazená kategorie mužů slibovala velké drama, především díky účasti obou „těžkých vah“ Hlávky a Draslara. Oba se ale museli poklonit úžasnému výkonu MARKA JENÍKA, který udržel těsné vedení po prvním dni a získal velmi ceněný titul Mistra klubu ve hře na rány. 
 
V rámci mistrovství se soutěžilo i o nejlepšího juniora do 18 let, seniora nad 50 let a také o nejlepšího master seniora nad 65 let. V těch získali tituly Nikola Truhlářová, Matthias Rössler a Josef Linderoth.
 
Děkujeme všem hráčům za účast a moc si přejeme, aby si klubová mistrovství udržela minimálně stejnou sportovní úroveň a atmosféru jako letos.

Aktuality

Nejaktuálnější informace

Sledujte aktuální info z našeho Královského Golfového Clubu Malevil.

Novoroční odpal

Novoroční odpal

Srdečně Vás zveme na každoroční Novoroční odpal se sklenkou sektu. Přijeďte se pozdravit s přáteli a odpálit si svou první ránu v roce 2023. Sraz je 1. ledna ve 14 hodin na malevilské terase.

UZAVŘENÍ HŘIŠTĚ 16.11.2022

UZAVŘENÍ HŘIŠTĚ 16.11.2022

UZAVŘENÍ HŘIŠTĚ 16.11.2022 Vzhledem k nepříznivému počasí jsme nuceni ve středu 16.11.2022 golfové hřiště pro letošní sezónu uzavřít. Děkujeme vám za přízeň v tomto roce a budeme se na vás opět těšit v roce následujícím.KGC Malevil Aktuality Nejaktuálnější informace...

GOLFOVÝ VEČÍREK 19.11.

GOLFOVÝ VEČÍREK 19.11.

Zveme všechny členy klubu a přátele Malevilu na GOLFOVÝ VEČÍREK, kterým oficiálně zakončíme letošní golfovou sezónu. Večírek proběhne 19.11. od 18 hodin v hlavní restauraci resortu Malevil. O hudbu se postará saxofonista DAVID KANGAS a nebudou chybět „vložené soutěže“. Budeme moc rádi, když přijdete zakončit tuto krásnou sezónu s námi.

Mám zájem o spolupráci

1 + 14 =

Adresa

Malevil s.r.o.
Heřmanice v Podještědí 280,
471 25 Jablonné v Podještědí

Telefon

Recepce hotel
+420 487 762 760
Recepce golf
+420 487 762 107
Restaurace
+420 487 762 761
Firemní akce
+420 777 361 363

E-mail

Recepce hotel
hotel@malevil.cz
Recepce golf
golf@malevil.cz
Restaurace
info@malevil.cz

Počasí

Počasí Heřmanice (okres Liberec) - Slunečno.cz