MALEVIL TOUR

Malevil Tour letos obsahovala 11 klubových turnajů a přinesla zajímavé zpestření klubového života. Především v podzimní části, kdy už se „lámal chleba“, se o pořadí v túře, získaných bodech nebo termínu dalšího turnaje, v klubovně zmiňovalo stále více hráčů. Zvýšený zájem o tour přisuzujeme spravedlivému bodovému ohodnocení za pořadí v jednotlivých turnajích, turnajům v různých formátech a také podpoře zajímavých partnerů jako Ping, Callaway, Wilson nebo Ron Barcelo.   
 
Letošní soutěž o „hráče roku“ se uzavřela 15.10. posledním turnajem sezóny MALEVIL TEXAS CHALLENGE with JÄGERMEISTER. 
O letošním celkovém vítězi se rozhodlo stejně jako v minulém roce až v závěrečném turnaji celé tour.  Skvělé výsledky v průběhu celé sezóny vynesly do přímého souboje o celkové vítězství 3 hráče, Marka Jeníka, Matthiase Rösslera a Tomáše Kasku. Závěrečného turnaje se i přes nepřízeň počasí zúčastnilo 100 hráčů!!!, a to hlavně díky oblíbenému formátu texas scramble a množství alkoholického nápoje s jelenem. Celkové vítězství v celoroční túře a titul „hráče roku“ nakonec získal MATTHIAS RÖSSLER! Na druhém místě skončil MAREK JENÍK, s minimálním náskokem před třetím TOMÁŠEM KASKOU. Celkové výsledky najdete ZDE.
 
Závěrečný ceremoniál se konal hned po turnaji, kde vítěz MATTHIAS RÖSSLER obdržel od vedení klubu voucher na členství PLAY s neomezenou hrou na příští rok a volný vstup na závěrečný golfový večírek. Třešničkou na dortu bylo předání krásného putovního poháru od loňského vítěze Marka Havla. Tohoto vyhlášení se zúčastnil rekordní počet hráčů a oslava pokračovala i po zakončení.
 
Gratulujeme novému „hráči roku“ MATTHIASI RÖSSLEROVI a už se těšíme na další ročník MALEVIL TOUR v roce 2023.
 
 
 

Aktuality

Nejaktuálnější informace

Sledujte aktuální info z našeho Královského Golfového Clubu Malevil.

Novoroční odpal

Novoroční odpal

Srdečně Vás zveme na každoroční Novoroční odpal se sklenkou sektu. Přijeďte se pozdravit s přáteli a odpálit si svou první ránu v roce 2023. Sraz je 1. ledna ve 14 hodin na malevilské terase.

UZAVŘENÍ HŘIŠTĚ 16.11.2022

UZAVŘENÍ HŘIŠTĚ 16.11.2022

UZAVŘENÍ HŘIŠTĚ 16.11.2022 Vzhledem k nepříznivému počasí jsme nuceni ve středu 16.11.2022 golfové hřiště pro letošní sezónu uzavřít. Děkujeme vám za přízeň v tomto roce a budeme se na vás opět těšit v roce následujícím.KGC Malevil Aktuality Nejaktuálnější informace...

GOLFOVÝ VEČÍREK 19.11.

GOLFOVÝ VEČÍREK 19.11.

Zveme všechny členy klubu a přátele Malevilu na GOLFOVÝ VEČÍREK, kterým oficiálně zakončíme letošní golfovou sezónu. Večírek proběhne 19.11. od 18 hodin v hlavní restauraci resortu Malevil. O hudbu se postará saxofonista DAVID KANGAS a nebudou chybět „vložené soutěže“. Budeme moc rádi, když přijdete zakončit tuto krásnou sezónu s námi.

Mám zájem o spolupráci

4 + 11 =

Adresa

Malevil s.r.o.
Heřmanice v Podještědí 280,
471 25 Jablonné v Podještědí

Telefon

Recepce hotel
+420 487 762 760
Recepce golf
+420 487 762 107
Restaurace
+420 487 762 761
Firemní akce
+420 777 361 363

E-mail

Recepce hotel
hotel@malevil.cz
Recepce golf
golf@malevil.cz
Restaurace
info@malevil.cz

Počasí

Počasí Heřmanice (okres Liberec) - Slunečno.cz