2022

Přelom července a srpna znamenal pro KGC Malevil historický milník. Obě reprezentační mužstva totiž bojovala o přelomový úspěch. Družstvo žen, které se roky snažilo o postup do I. ligy, ale vždy končilo těsně pod vrcholem, dostalo na jaře příležitost se prestižní soutěže zúčastnit, po odřeknutí jednoho z týmů. V silné konkurenci se devčatům nepodařilo proniknout do playoff, ale prvoligovou příslušnost uhájily skvělými výkony v jamkové hře ve skupině o udržení. Bezchybná byla dvojice ve foursomu Anna Kalistová s Hanou Landovou a také teprve šestnáctiletá Nikola Truhlářová, která vyhrála oba své zápasy ve velkém stylu a vyprovodila soupeřky ze hřiště už na 11., resp. 12. jamce.
 
Družstvo žen:
Kateřina Vokounová – kapitánka
Anna Kalistová
Hana Landová
Nikola Truhlářová
Anita Vyčítalová
 
Ještě větší úspěch zaznamenal tým mužů, který se do I. ligy kvalifikoval přímo, vítězstvím ve II. lize regionu Východ A. Do playoff muži nastupovali po základní části až z 6. místa, ale po fantastických výkonech především Jana Hlávky a André Draslara, kteří vyhráli všechny své zápasy, poslali poprvé v historii reprezentační tým KGC Malevil do I. ligy mužů! Závěrečný bod finále získala dvojice Tomáš Novotný a Martin Schlixbier ve foursomu vítězstvím na 18. jamce, což znamenalo celkové vítězství 3-2 na zápasy. Finále bylo ohromné drama, ale napínavé bylo i semifinále, kde tým Malevilu zvítězil až v rozstřelu. Zde se ukázala obrovská síla našich dvou nejlepších hráčů Hlávky a Draslara (v rozstřelu se hrál foursome), kteří zvítězili po birdie na druhé jamce po až neuvěřitelné ráně Jana Hlávky. Tomu se podařilo ze 130 metrů trefit přímo praporkovou tyč a Andrému Draslarovi zbylo pouze pár centimetrů na doťuknutí do birdie. Na naši stranu se tedy přiklonilo i štěstí, které jsme postrádali v loňském roce, kde naši hráči finálový zápas prohráli nejtěsnějším možným způsobem 2-3.
 
 
Družstvo mužů:
Marek Jeník – kapitán
Jan Hlávka
André Draslar
Tomáš Novotný
Martin Schlixbier
Dan Hlávka
David Fous
 
 
Těchto mimořádných úspěchů si moc vážíme a děkujeme všem hráčům a hráčkám za skvělou reprezentaci. V příští sezóně budou tedy obě naše reprezentační mužstva v I. lize a moc si přejeme, aby to tak zůstalo i nadále.
KGC Malevil

Aktuality

Nejaktuálnější informace

Sledujte aktuální info z našeho Královského Golfového Clubu Malevil.

Mistrovství klubu ve hře na rány 10.-11.9.

Mistrovství klubu ve hře na rány 10.-11.9.

Hlavní událost roku se pomalu blíží. O mistrech klubu ve hře na rány se rozhodne 10. a 11. září. Soutěžit se bude také o nejlepšího juniora do 18 let, seniora nad 50 let a master seniora nad 65 let.

Malevil Championship by Ping

Malevil Championship by Ping

V sobotu 27.8. proběhne turnaj PING CHAMPIONSHIP, který je součástí naší celoroční MALEVIL TOUR o hráče roku a členství Play zdarma na rok 2023.

III. Memoriál Jiřího Maršáka

III. Memoriál Jiřího Maršáka

Už jsou to dva roky, co nás nečekaně opustil náš kamarád a dlouholetý člen Jirka Maršák. Na jeho počest pořádáme golfový turnaj (texas scramble čtveřic) pro všechny jeho přátele, kteří ho chtějí touto cestou pozdravit.

Mám zájem o spolupráci

6 + 8 =

Adresa

Malevil s.r.o.
Heřmanice v Podještědí 280,
471 25 Jablonné v Podještědí

Telefon

Recepce hotel
+420 487 762 760
Recepce golf
+420 487 762 107
Restaurace
+420 487 762 761
Firemní akce
+420 777 361 363

E-mail

Recepce hotel
hotel@malevil.cz
Recepce golf
golf@malevil.cz
Restaurace
info@malevil.cz

Počasí

Počasí Heřmanice (okres Liberec) - Slunečno.cz