2022

Přelom července a srpna znamenal pro KGC Malevil historický milník. Obě reprezentační mužstva totiž bojovala o přelomový úspěch. Družstvo žen, které se roky snažilo o postup do I. ligy, ale vždy končilo těsně pod vrcholem, dostalo na jaře příležitost se prestižní soutěže zúčastnit, po odřeknutí jednoho z týmů. V silné konkurenci se devčatům nepodařilo proniknout do playoff, ale prvoligovou příslušnost uhájily skvělými výkony v jamkové hře ve skupině o udržení. Bezchybná byla dvojice ve foursomu Anna Kalistová s Hanou Landovou a také teprve šestnáctiletá Nikola Truhlářová, která vyhrála oba své zápasy ve velkém stylu a vyprovodila soupeřky ze hřiště už na 11., resp. 12. jamce.
 
Družstvo žen:
Kateřina Vokounová – kapitánka
Anna Kalistová
Hana Landová
Nikola Truhlářová
Anita Vyčítalová
 
Ještě větší úspěch zaznamenal tým mužů, který se do I. ligy kvalifikoval přímo, vítězstvím ve II. lize regionu Východ A. Do playoff muži nastupovali po základní části až z 6. místa, ale po fantastických výkonech především Jana Hlávky a André Draslara, kteří vyhráli všechny své zápasy, poslali poprvé v historii reprezentační tým KGC Malevil do I. ligy mužů! Závěrečný bod finále získala dvojice Tomáš Novotný a Martin Schlixbier ve foursomu vítězstvím na 18. jamce, což znamenalo celkové vítězství 3-2 na zápasy. Finále bylo ohromné drama, ale napínavé bylo i semifinále, kde tým Malevilu zvítězil až v rozstřelu. Zde se ukázala obrovská síla našich dvou nejlepších hráčů Hlávky a Draslara (v rozstřelu se hrál foursome), kteří zvítězili po birdie na druhé jamce po až neuvěřitelné ráně Jana Hlávky. Tomu se podařilo ze 130 metrů trefit přímo praporkovou tyč a Andrému Draslarovi zbylo pouze pár centimetrů na doťuknutí do birdie. Na naši stranu se tedy přiklonilo i štěstí, které jsme postrádali v loňském roce, kde naši hráči finálový zápas prohráli nejtěsnějším možným způsobem 2-3.
 
 
Družstvo mužů:
Marek Jeník – kapitán
Jan Hlávka
André Draslar
Tomáš Novotný
Martin Schlixbier
Dan Hlávka
David Fous
 
 
Těchto mimořádných úspěchů si moc vážíme a děkujeme všem hráčům a hráčkám za skvělou reprezentaci. V příští sezóně budou tedy obě naše reprezentační mužstva v I. lize a moc si přejeme, aby to tak zůstalo i nadále.
KGC Malevil

Aktuality

Nejaktuálnější informace

Sledujte aktuální info z našeho Královského Golfového Clubu Malevil.

Předpokládaný termín otevření hřiště 5. dubna

Předpokládaný termín otevření hřiště 5. dubna

V pátek 5. dubna bychom chtěli otevřít kompletních 18 jamek našeho hřiště. Počasí nám přeje, ale některé části hřiště jsou stále velice podmáčené a nelze se na ně sekačkami dostat. Mimo provoz zatím zůstane driving range, který je také stále podmáčený a k tomu značnou...

GOLFOVÝ VEČÍREK 25.11.

GOLFOVÝ VEČÍREK 25.11.

Zveme všechny členy klubu a přátele Malevilu na GOLFOVÝ VEČÍREK, kterým oficiálně zakončíme letošní golfovou sezónu. Večírek proběhne 25.11. od 18 hodin v hlavní restauraci resortu Malevil. O hudbu se postará saxofonista DAVID KANGAS a nebudou chybět „vložené soutěže“. Budeme moc rádi, když přijdete zakončit tuto krásnou sezónu s námi.

MALEVIL TOUR

MALEVIL TOUR

MALEVIL TOUR Naše celoroční soutěž Malevil Tour má za sebou již 3. ročník. Stejně jako v předchozím roce obsahovala 11 turnajů v různých formátech a nabídla jak ryze sportovní klání, tak i plno zábavy. Letošní ročník byl velmi vyrovnaný a o celkovém vítězi se opět...

Mám zájem o spolupráci

4 + 1 =

Adresa

Královský Golf Club Malevil
Heřmanice v Podještědí 280,
471 25 Jablonné v Podještědí

Telefon

Recepce hotel
+420 487 762 760
Recepce golf
+420 487 762 107
Restaurace
+420 487 762 761
Firemní akce
+420 777 361 363

E-mail

Recepce hotel
hotel@malevil.cz
Recepce golf
golf@malevil.cz
Restaurace
info@malevil.cz

Počasí

Počasí Heřmanice (okres Liberec) - Slunečno.cz