2022

Přelom července a srpna znamenal pro KGC Malevil historický milník. Obě reprezentační mužstva totiž bojovala o přelomový úspěch. Družstvo žen, které se roky snažilo o postup do I. ligy, ale vždy končilo těsně pod vrcholem, dostalo na jaře příležitost se prestižní soutěže zúčastnit, po odřeknutí jednoho z týmů. V silné konkurenci se devčatům nepodařilo proniknout do playoff, ale prvoligovou příslušnost uhájily skvělými výkony v jamkové hře ve skupině o udržení. Bezchybná byla dvojice ve foursomu Anna Kalistová s Hanou Landovou a také teprve šestnáctiletá Nikola Truhlářová, která vyhrála oba své zápasy ve velkém stylu a vyprovodila soupeřky ze hřiště už na 11., resp. 12. jamce.
 
Družstvo žen:
Kateřina Vokounová – kapitánka
Anna Kalistová
Hana Landová
Nikola Truhlářová
Anita Vyčítalová
 
Ještě větší úspěch zaznamenal tým mužů, který se do I. ligy kvalifikoval přímo, vítězstvím ve II. lize regionu Východ A. Do playoff muži nastupovali po základní části až z 6. místa, ale po fantastických výkonech především Jana Hlávky a André Draslara, kteří vyhráli všechny své zápasy, poslali poprvé v historii reprezentační tým KGC Malevil do I. ligy mužů! Závěrečný bod finále získala dvojice Tomáš Novotný a Martin Schlixbier ve foursomu vítězstvím na 18. jamce, což znamenalo celkové vítězství 3-2 na zápasy. Finále bylo ohromné drama, ale napínavé bylo i semifinále, kde tým Malevilu zvítězil až v rozstřelu. Zde se ukázala obrovská síla našich dvou nejlepších hráčů Hlávky a Draslara (v rozstřelu se hrál foursome), kteří zvítězili po birdie na druhé jamce po až neuvěřitelné ráně Jana Hlávky. Tomu se podařilo ze 130 metrů trefit přímo praporkovou tyč a Andrému Draslarovi zbylo pouze pár centimetrů na doťuknutí do birdie. Na naši stranu se tedy přiklonilo i štěstí, které jsme postrádali v loňském roce, kde naši hráči finálový zápas prohráli nejtěsnějším možným způsobem 2-3.
 
 
Družstvo mužů:
Marek Jeník – kapitán
Jan Hlávka
André Draslar
Tomáš Novotný
Martin Schlixbier
Dan Hlávka
David Fous
 
 
Těchto mimořádných úspěchů si moc vážíme a děkujeme všem hráčům a hráčkám za skvělou reprezentaci. V příští sezóně budou tedy obě naše reprezentační mužstva v I. lize a moc si přejeme, aby to tak zůstalo i nadále.
KGC Malevil

Aktuality

Nejaktuálnější informace

Sledujte aktuální info z našeho Královského Golfového Clubu Malevil.

Novoroční odpal

Novoroční odpal

Srdečně Vás zveme na každoroční Novoroční odpal se sklenkou sektu. Přijeďte se pozdravit s přáteli a odpálit si svou první ránu v roce 2023. Sraz je 1. ledna ve 14 hodin na malevilské terase.

UZAVŘENÍ HŘIŠTĚ 16.11.2022

UZAVŘENÍ HŘIŠTĚ 16.11.2022

UZAVŘENÍ HŘIŠTĚ 16.11.2022 Vzhledem k nepříznivému počasí jsme nuceni ve středu 16.11.2022 golfové hřiště pro letošní sezónu uzavřít. Děkujeme vám za přízeň v tomto roce a budeme se na vás opět těšit v roce následujícím.KGC Malevil Aktuality Nejaktuálnější informace...

GOLFOVÝ VEČÍREK 19.11.

GOLFOVÝ VEČÍREK 19.11.

Zveme všechny členy klubu a přátele Malevilu na GOLFOVÝ VEČÍREK, kterým oficiálně zakončíme letošní golfovou sezónu. Večírek proběhne 19.11. od 18 hodin v hlavní restauraci resortu Malevil. O hudbu se postará saxofonista DAVID KANGAS a nebudou chybět „vložené soutěže“. Budeme moc rádi, když přijdete zakončit tuto krásnou sezónu s námi.

Mám zájem o spolupráci

2 + 1 =

Adresa

Malevil s.r.o.
Heřmanice v Podještědí 280,
471 25 Jablonné v Podještědí

Telefon

Recepce hotel
+420 487 762 760
Recepce golf
+420 487 762 107
Restaurace
+420 487 762 761
Firemní akce
+420 777 361 363

E-mail

Recepce hotel
hotel@malevil.cz
Recepce golf
golf@malevil.cz
Restaurace
info@malevil.cz

Počasí

Počasí Heřmanice (okres Liberec) - Slunečno.cz