REPREZENTACE MALEVIL

Ligová družstva mužů a žen mají své sezóny za sebou. Obě družstva se účastnila klubových soutěží ve II. lize a nebyla daleko od senzace.

Tým žen se každoročně umisťuje na špici a nejinak tomu bylo letos, i když očekávání byla možná i vyšší. Kvůli studijním povinnostem se úvodních dvou kol nemohla zúčastnit naše nejlepší hráčka Kateřina Vokounová a v playoff chyběla zase Anna Kalistová, ale i tak tým zakončil sezónu na krásném třetím místě, po výhře nad favorizovaným týmem z Hradce Králové. Náš velmi mladý tým je ale velkým příslibem do dalších let.

Tým mužů se ve II. lize objevil po mnoha letech a cíl byl hlavně se udržet. Hned od prvních kol ale bylo jasné, že muži nebudou hrát druhé housle a budou se chtít umístit do 8. místa, zaručující playoff. Především výkony našich nejlepších hráčů Jana Hlávky a Andrého Draslara vzbuzovaly naději i v playoff, do kterého se tým nakonec bez problému kvalifikoval. Ve čtvrtfinále naši reprezentanti vyřadili velmi silnou Svratku v poměru 3:2 a v semifinále Ypsilonku 3,5:1,5. Ve finále bohužel nestačili na Pardubice, prohráli nejtěsnějším poměrem 2:3 a Pardubice tedy slaví na úkor Malevilu postup do I. ligy. Výkon našeho týmu mužů byl excelentní a zaslouží velké poděkování.

Těsná prohra ve finále mužů byla sice trpká, ale motivuje nás do příští sezóny, kdy se pokusíme do I. ligy postoupit, jak v kategorii mužů, tak žen. Děkujeme všem hráčům za skvělé výkony a vzornou reprezentaci klubu.

Sestava ženy: Kateřina Vokounová, Anna Kalistová, Nikola Truhlářová, Anita Vyčítalová, Kateřina Machová

Sestava muži: André Draslar, Jan Hlávka, Tomáš Novotný, Marek Jeník, David Fous, Dan Hlávka

 

Aktuality

Nejaktuálnější informace

Sledujte aktuální info z našeho Královského Golfového Clubu Malevil.

Mistři klubu ve hře na rány 2021

Mistři klubu ve hře na rány 2021

Tradiční dvoudenní klání o mistry klubu je za námi. V kategorii mužů s výsledkem 4 pod par obhájil svůj loňský titul ANDRÉ DRASLAR a zvítězil o dva údery před Janem Hlávkou. V kategorii žen zvítězila KATEŘINA VOKOUNOVÁ. Oba mistři získali již svůj pátý titul ve hře na rány! Nejlepším seniorem se stal MATTHIAS RÖSSLER a v kategorii master senior zvítězil IVAN STRAKOŠ. Všem vítězům gratulujeme! 

20 let KGCM by KUPMETO.CZ 2.10.

20 let KGCM by KUPMETO.CZ 2.10.

Je tomu již 20 let, co malevilské hřiště otevřelo své brány prvním golfistům. K tomuto výročí si vás dovolujeme pozvat na turnaj, který se bude konat v sobotu 2.10. Rádi uvidíme i všechny bývalé členy klubu, kterým nabídneme green fee za symbolickou cenu. Vítány budou retro kostýmy a ten nejlepší oceníme, stejně jako hráče s nejnižším členským číslem. Partnerem turnaje je specialista na kvalitní vína KUPMETO.CZ, který dodá ceny do turnaje a také nabídne ochutnávku prosecca Acrobello.

Malevil Championship by Ping

Malevil Championship by Ping

V sobotu 21.8. proběhne turnaj PING CHAMPIONSHIP, který je součástí naší celoroční MALEVIL TOUR o hráče roku a členství Play zdarma na rok 2022.

Mám zájem o spolupráci

6 + 4 =

Adresa

Malevil s.r.o.
Heřmanice v Podještědí 280,
471 25 Jablonné v Podještědí

Telefon

Recepce hotel
+420 487 762 760
Recepce golf
+420 487 762 107
Restaurace
+420 487 762 761
Firemní akce
+420 777 361 363

E-mail

Recepce hotel
hotel@malevil.cz
Recepce golf
golf@mailevil.cz
Restaurace
info@malevil.cz

Počasí

Počasí Heřmanice (okres Liberec) - Slunečno.cz